مرگ چه بی رحم می آیدو حادث می‌شود: محمد عثمان نجیب

سری به رخ‌نامه زدم و خبری ناگواری از رحلت جان‌گداز کاکای مرحومی ام، پدر بزرگ‌وار برادران ام سلیمان کبیر نوری، احمد کبیر کبیر نوری و احمدفایق کبیر نوری و‌ فامیل محترم شان را خواندم. 

سخت اندوه‌گین شدم. کاکایم خاطرات نیکی در برخورد با من به حیث یک پدر معنوی گذاشتند. در عنفوان جوانی وقتی به خانه‌ی شان در خیرخانه می رفتم و با احمدکبیر شب ها را به سر می‌بردیم، محبت های پدربزرگ‌وار و مادر مرحومه‌ی شان شامل حال من بود. هرگز احساس بی‌‌گانه‌گی نه می‌کردیم. خدا را شاکرم که سال های پیش و قبل از هجرت در افغانستان به دست بوسی شان نایل آمده بودم. ایشان بزرگ‌وارانه و‌ پدرانه مرا خجل ساخته و در حالی‌ که کبیر هم‌رکابی شان را داشت خبری از منی فرزند شان هم گرفتند. از بیماری شان آگاه شدم. از مرگ چاره نیست روح ملکوتی شان را شاد می‌خواهم و‌ جنات نعیم مکان شان.

وقتی خبر را به محترم همایون غازی زاده مسئول سایت وزین همایون و دوست مشترک همه‌ی ما دادم ایشان هم بسیار متأثر شدند.

از نام خودم و محترم رفیق همایون و فامیل های ما مراتب تسلیت و اندوه‌مندی خویش را نسبت این ضایعه‌ی بزرگ به رفقا و برادران عزیر مان محترمان سلیمان کبیر نوری، احمد کبیر کبیر نوری، احمدفایق کبیر نوری و خواهر مان تقدیم می داریم. از این جا به همه بسته‌‌گان گرامی شان نیز عرض تسلیت کرده ‌و خود مان را در غمگنانه‌ترین ایامِ فراق سوگوارِ فرقت پدر بزرگ‌وار تان می‌دانیم. انالله و اناالیه راجعون. همایون غازی زاده

محمد عثمان نجیب

نوت:

سایت ماریا دارو برای خانواده محترم نوری و جناب سیلمان کبیر نوری مراتب تسلیت خود را ابراز میدارد.

” إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَيْهِ رَاجِعونَ ”